Softmaks.pl na Targach Przemysłu ITM w Poznaniu

Strona główna / Blog / Softmaks.pl na Targach Przemysłu ITM w Poznaniu

Targi Przemysłowe ITM – Innowacje – Technologie – Maszyny 4.0 w Poznaniu to największe wydarzenie przemysłowe w Europie  Środkowo-Wschodniej. Ideą targów jest przedstawienie najnowszych rozwiązań dla przemysłu 4.0 i skupienie w jednym miejscu innowacyjnych i wiodących firm z sektora przemysłowego. Softmaks.pl podczas targów rozmawiał z jego uczestnikami na temat dedykowanego oprogramowania dla innowacyjnych firm.

Dużym zainteresowanie cieszył się moduł MAKS ERP dla Produkcji oraz wspomagający system do analizy i planowania MAKS Business Intelligence.

– Wystawcy Targów ITM w Poznaniu należą do branżowych liderów i niezwykle wymagających Klientów. Rozwiązania ERP, które proponujemy spotykają się ze sporym entuzjazmem Klientów ze względu na optymalną parametryzację w stosunku do konkurencyjnej ceny wobec znanych producentów ERP jak Microsoft, SAP czy Comarch. Szczególnie ważna dla naszych Klientów jest zarówno dostępność naszych konsultantów jak i niezawodność systemów Softmaks. MAKS możliwości systemów i szacunek to jest to co oferujemy Klientom i to nas wyróżnia na tle konkurencji. – mówi Remigiusz Zagórski, Kierownik Kluczowych Klientów Softmaks.pl

– Oprogramowanie Softmaks jest przyjazne starszym pracownikom, dlatego jego wdrożenie poprzedzone dogłębną analizą przedwdrożeniową nie powoduje rewolucji w pracy, ale jest stabilnym krokiem na przód w rozwoju przedsiębiorstwa – dodaje Remigiusz Zagórski.

Poznaj dedykowane oprogramowanie – Umów się na spotkanie:

Call Now Button