Co to jest system HR – Kadry i Płace?

Strona główna / Bez kategorii / Co to jest system HR – Kadry i Płace?

System HRKadry i Płace to oprogramowanie stworzone z myślą o wygodzie i potrzebach osób zarządzających zasobami ludzkimi oraz naliczających wynagrodzenia. System informatyczny do HR przeznaczony jest dla firm, które chcą usprawnić działanie kadr i płac w firmie.

System HR – Kadry i Płace

Intuicyjna obsługa, rozszerzalne słowniki, uniwersalne kartoteki o definiowalnym przez administratora działaniu. Możliwość samodzielnego definiowania składników płacowych wraz z algorytmami naliczania tworzonymi na podobieństwo formuł arkusza kalkulacyjnego to podstawowe cechy systemu, stanowiące jednocześnie o jego sile i elastyczności.

Bieżące dostosowywanie systemu do zmieniających się przepisów prawa polskiego oraz ciągły rozwój systemu sprawiają, że – aktualizowany – może być eksploatowany przez długi czas. Dodatkowym atutem dla dużych jednostek organizacyjnych jest obsługa wielozakładowości oraz wielofirmowości.

MAKS HR

Uzupełnienie systemu HR stanowią moduły dodatkowe, które są niezależne od siebie, stąd też potrzeby i wymagania klienta decydują, które z nich będą zaimplementowane w firmie. Dodatkowe moduły operują na tej samej liście pracowników zarządzanych przez użytkowników modułu Kadry. Dane wprowadzane w modułach dziedzinowych przenoszone są automatycznie na wypłatę pracownika, a po jej realizacji zasilają moduły źródłowe danymi z wypłaty (np. pomniejszają salda pożyczek, rozliczają świadczenia socjalne itp.).

Możliwe jest definiowanie w ramach modułów pożyczek samodzielnych dokumentów wewnętrznych, umożliwiających rejestrację operacji nie związanych z wypłatą np. wpłaty, wypłaty kasowe, przelewy, przeksięgowania itp. W modułach pożyczek funkcjonuje wbudowany, prosty moduł księgowości, umożliwiający rozliczenia syntetyczne np. dane analityczne przechowywane są w kartotekach pracownika.

Poznaj system HR – Kadry i Płace:

Call Now Button