MAKS ERP – Produkcja

Strona główna / Opisy produktów / MAKS ERP – Produkcja

oprogramowanie erp bi maks bydgoszcz

Moduł Produkcja Systemu ERP nastawiony jest na kompleksową obsługę i wsparcie procesu produkcyjnego w przedsiębiorstwie.

Moduł Produkcja ERP
ERP – Produkcja.
  • W prosty sposób twórz plany produkcji
  • Wyliczaj koszty wyrobu błyskawicznie
  • Kalkuluj faktyczne koszty zlecenia
  • Jeśli chcesz drukuj dokumentację produkcyjną np. karty technologiczne, przewodniki warsztatowe, rysunki
  • Łącz się z magazynami, zleceniami i kartami pracy
  • Planuj potrzeby na podstawie planu produkcji

ERP – Produkcja

  • Moduł wspomaga proces technicznego przygotowania produkcji
  • pozwala na stworzenie konstrukcji wyrobu w postaci graficznego drzewa, poprzez przypisanie podzespołów i detali. Pozycje te można w elastyczny sposób łączyć w operacje wyodrębnione w technologii produkcyjnej
  • w każdej operacji technologicznej można określić koszty materiałów produkcyjnych, robocizny, usług obcych, jak i czasy przygotowawczo-zakończeniowe oraz czasy jednostkowe poszczególnych operacji.

Na podstawie tych kosztów możliwe jest szybkie oszacowanie kalkulacyjnego kosztu wyrobu.

Technologia produkcji przystosowana jest do produkcji jednofazowej jak i wielofazowej. Do poszczególnych faz jest możliwość przypisania centrów roboczych (zespół maszyn, linia produkcyjna), a w ramach nich poszczególnych stanowisk (osoby, maszyny). Moduł Produkcji umożliwia również tworzenie głównych jak i szczegółowych planów produkcyjnych za dowolne okresy w oparciu o zamówienia, prognozy sprzedaży, analizę punktów zlecenia w magazynach.

Automatyczne generowanie zleceń

Moduł umożliwia w pełni automatyczne generowanie zleceń produkcyjnych na wyroby gotowe jak i półfabrykaty wchodzące w ich skład, dokumenty pobrania surowca i dokumenty spływu wyrobów gotowych. Z planem produkcji ściśle związane jest hierarchiczne drzewo, przedstawiające wyroby, półfabrykaty oraz zlecenia produkcyjne wygenerowane na potrzeby ich produkcji, umożliwiające analizę produkcji na poszczególnych jej etapach.

Moduł Produkcja Systemu ERP wspiera również analizę realizacji poszczególnych operacji technologicznych poprzez rejestrację przewodników warsztatowych pod zleceniami produkcyjnymi.

Poznaj dedykowane rozwiązania IT – Umów się na spotkanie:

Call Now Button