MAKS BI – Self Service Business Intelligence

Strona główna / Opisy produktów / MAKS BI – Self Service Business Intelligence

Systemy Self service Business Intelligence umożliwiają efektywną pracę bez angażowania działu informatycznego, tworząc spersonalizowane raporty, wykonując zaawansowane i precyzyjne analizy oraz wizualizacje danych, które pomogą przyspieszyć rozwój firmy. Jest to możliwe dzięki intuicyjnemu interfejsowi – jest on zrozumiały, łatwy w obsłudze, nie wymagający zaangażowania działu IT.

Self Service Business Intelligence Software oparty na cyklicznych danych

Narzędzia typu self-service umożliwią samodzielnie pobieranie danych źródłowych oraz łączenie, filtrowanie, analizowanie i wizualizowanie danych bez angażowania działu IT. System informatyczny ma jedynie udostępnić dane do analizy, a cały jej proces można przeprowadzić już samodzielnie z wykorzystaniem takich narzędzi jak MAKS BI.

Self Service Business Intelligence Software umożliwia samodzielnie uruchamianie zapytań oraz tworzenie wizualizacji danych, kokpitów menadżerskich i raportów. Interfejs jest intuicyjny i łatwy w użyciu, dzięki czemu zaspokaja potrzeby osób, które chcą przeprowadzić zaawansowane analizy, jak i jedynie przeglądać dane. 

Poznaj dedykowane rozwiązania IT – Umów się na spotkanie:

Call Now Button