MAKS BI – Dashboard – Kokpit menedżerski

Strona główna / Opisy produktów / MAKS BI – Dashboard – Kokpit menedżerski

oprogramowanie erp bi maks bydgoszcz

Kokpit menedżerski – Business Intelligence Dashboard

Pulpit menedżerski to zupełnie nowa jakość w analizie sytuacji przedsiębiorstwa. W obecnych czasach decyzje muszą być podejmowane w krótszym czasie w oparciu o jak najrzetelniejsze dane, dlatego tabele z kolumnami dawno przestały spełniać swoje funkcje. Nowoczesnym rozwiązaniem jest kokpit menedżerski z kilkoma kluczowymi wskaźnikami, które można spersonalizować do swoich potrzeb. Należy on do warstwy prezentacji systemu Business Intelligence MAKS BI.

Dashboard menedżerski w systemie BI

System MAKS BI to możliwość zobaczenia wszystkich informacji w jednym miejscu. Dzięki dokładnie zaprojektowanemu kokpitowi menedżerskiemu, będziesz mógł korzystać z funkcjonalnych i zrozumiałych danych, zaskakując wszystkich bogatą wizualizacją. Pulpit umożliwi ci przedstawienie wskaźników KPI w prostej formie i monitorowanie bieżącej działalności w czasie rzeczywistym dzięki dostępowi online.

Możesz skonfigurować swój kokpit menedżera tak, jak zechcesz, aby wszystkie niezbędne dane były zawsze pod twoim czujnym okiem. Każdą osobę, w zależności od pełnionej funkcji, będą interesowały inne wskaźniki: prezesa firmy, menedżera, kierownika, magazyniera czy pracownika produkcji, dlatego system MAKS BI spełni oczekiwania każdej osoby pracującej nad poprawą wydajności czy efektywności. Jeśli będziesz chciał uzyskać jeszcze lepsze wyniki lub poszukać potencjalnych problemów lub szans, wystarczy przejść do głębszych analiz.

Business Intelligence Dashboard

Pulpit menadżera to doskonałe narzędzie do wizualizacji danych wspierające eksplorację, analizę i przekazywanie informacji. Ma ona ogromne znaczenie, gdyż najwięcej informacji dociera do nas właśnie za pośrednictwem wzroku. Business Intelligence Dashboard w MAKS Bi pozwoli ci szybko reagować na zdarzenia, analizować wyniki jednostek biznesowych, działów oraz pracowników. Dodatkowo bogaty interfejs sprawi, że dane będą łatwe do interpretacji.

Poznaj dedykowane rozwiązania IT – Umów się na spotkanie:

Call Now Button