Czy potrafisz skutecznie przygotować firmę na nowe wyzwania?

Strona główna / Blog / Czy potrafisz skutecznie przygotować firmę na nowe wyzwania?

23 listopada w Hotelu Słoneczny Młyn mieliśmy przyjemność gościć Uczestników konferencji „Split-Payment. JPK. BI. Czy potrafisz skutecznie przygotować firmę na nowe wyzwania?”, organizowanej przez naszą firmę przy udziale Gościa Specjalnego – Pana Macieja Czapiewskiego – Partnera Zarządzającego i Prezesa Zarządu HLB M2 Sp. z o.o..

Split Payment – Mechanizm Podzielonej Płatności

Mechanizm Podzielonej Płatności (ang. Split Payment) ma obowiązywać od 1 kwietnia 2018. Jesteśmy pierwszych krajem w Europie, w którym Split-Payment ma być wdrożony w tak szerokim zakresie. Na konferencji przedstawiliśmy najnowsze informacje i rozwiązania dotyczące zmian w przepisach podatkowych, tak aby ułatwić Uczestnikom wdrożenie ich w przedsiębiorstwie. Podzieliliśmy się z naszymi Gośćmi swoim doświadczeniem – po ponad roku obowiązywania Jednolitego Pliku Kontrolnego – i wskazaliśmy, jak unikać błędów przy sporządzaniu i wysyłce plików JPK. Uczestnicy konferencji mieli także okazję zapoznać się z rozwiązaniami umożliwiającymi prowadzenie działalności przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

Główne zagadnienia poruszane podczas konferencji „Split-Payment. JPK. BI. Czy potrafisz skutecznie przygotować firmę na nowe wyzwania?”:

  • Przyszłość firmy w obliczu Split-Payment. (Maciej Czapiewski – HLB M2)
  • Zarządzanie płynnością finansową i nie tylko. Business Intelligence – kompleksowa analiza danych. (Paweł Gołębiewski – Softmaks.pl)
  • Czy na pewno wysyłasz poprawny plik JPK? Weryfikacja czynnych podatników VAT. Implementacja Split-Payment w systemie ERP. (Iwona Jabłkowska – Softmaks.pl).
  • Projektowane zmiany w ustawach podatkowych. (Maciej Czapiewski – HLB M2)
  • Umowy, projekty, zakupy i inne sprawy. Jak nie utonąć w powodzi dokumentów? (Mariusz Staszak – Softmaks.pl)

Okazją do wyjaśnienia wszelkich, związanych z szeroką tematyką konferencji, wątpliwości był panel dyskusyjny. Cieszymy się, że mogliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych uczestników, przybliżając nurtującą wszystkich zainteresowanych tematykę. Podczas kuluarowych rozmów mieliśmy okazję poznać naszych Uczestników bliżej – to ważne, szczególnie dla nas – firmy, która buduje zaufanie swoich Klientów poprzez tworzenie relacji opartych na wymianie wiedzy.

Jesteśmy wdzięczni za serdeczne przyjęcie naszych prelekcji oraz za wiele ciepłych słów jakie otrzymaliśmy od Gości na temat konferencji. Dziękujemy!

 

Call Now Button