Softmaks wyróżniony przez Instytut Europejskiego Biznesu

Strona główna / Blog / Softmaks wyróżniony przez Instytut Europejskiego Biznesu

praktyki it bydgoszczSystem ERP i Business Intelligence z Polski

Softmaks.pl został wyróżniony przez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych finansowych. Średnia z dynamik przychodów ze sprzedaży i zysku netto wyniosła  20,3 %

Softmaks.pl jest producentem systemu MAKS ERP, który był wielokrotnie doceniamy w rankingach. System MAKS jest funkcjonalnym narzędziem ułatwiającym zarządzanie firmą i obsługę przedsiębiorstwa. Znajduje on zastosowanie zarówno w małych, średnich firmach usługowych, handlowych, produkcyjnych i innych, które wymagają czegoś więcej niż uniwersalne oprogramowanie.

Sekret z Polski

Na czym polega sekret systemu MAKS ERP? Po pierwsze system jest łatwy w obsłudze, zarówno dla starszych pracowników jak i młodszych. Po drugie system jest stworzony przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców, doskonale odnajduje się w polskich realiach. Po trzecie system wspierany jest przez konsultantów o szerokiej wiedzy merytorycznej, co jest niezwykle rzadkie w polskiej rzeczywistości.

– Doskonale zdajemy sobie sprawę i mówią to nam nasi Klienci, którzy pracowali na zagranicznych systemach, że to, że jesteśmy producentem systemu ERP z Polski jest naszym atutem. Plasujemy się na półce cenowej dla wymagających małych i średnich firm, dla których pudełko jest niewystarczające a rozwiązanie zagraniczne nieatrakcyjne względem funkcjonalności jakie oferuje MAKS ERP z Polski. – mówi Remigiusz Zagórski, Kierownik Marketingu i Sprzedaży Softmaks.pl.

System Business Intelligence

System Business Intelligence ma za zadanie wspierać przedsiębiorcę w podejmowaniu określonych decyzji biznesowych, które wpłyną na dalszy rozwój firmy. Okazuje się, że tego typu rozwiązanie wpływa nie tylko na oszczędność czasu i kosztów, lecz także zapewnia klientowi kompleksowe dane na temat działalności gospodarczej firmy. System MAKS BI dostarcza konkretne informacje, w danej formie i w danym czasie, jak i właściwym osobom. Automatyczny proces zbierania danych bazuje na dostępnych źródłach, a tym samym pozwala przetwarzać informacje w przystępny dla przedsiębiorcy raport, z którego skorzystać można w każdej chwili. Ponadto oprogramowanie od Softmaks sprawia, że zniwelowane zostaje ryzyko wystąpienia błędu w zasadzie do zera, a zebrane dane są na bieżąco aktualizowane.

Źródło: Portal Europejska Firma

Call Now Button