Raport ERP 2020: Softmaks.pl – partnerem technologicznym

Strona główna / Blog / Raport ERP 2020: Softmaks.pl – partnerem technologicznym

14 września ukazał się największy w Polsce raport systemów ERP. Partnerem technologicznym raportu został Softmaks.pl. Raport w jednym miejscu przedstawia najciekawsze rozwiązania ERP w Polsce.

MAKS ERP z POLSKI
System MAKS ERP z Polski. Z Bydgoszczy.

MAKS ERP z Polski

MAKS ERP firmy Softmaks.pl znalazł się w gronie najlepszych systemów ERP w Polsce jak Comarch, Asseco czy Enova 365. Co istotne, Softmaks.pl jest jednym z nielicznych polskich producentów ERP w tym gronie, liderami są firmy zagraniczne jak Microsoft Dynamics 365, SAP ERP, IFS Applications, Sage X3 czy TETA.

– Uwzględnienie systemu MAKS ERP w raporcie jest dla nas kolejnym krokiem ku ekspansji na rodzimym rynku systemów ERP. Doskonale zdajemy sobie sprawę i mówią to nam nasi Klienci, którzy pracowali na zagranicznych systemach, że to, że jesteśmy producentem systemu ERP z Polski jest naszym atutem. Plasujemy się na półce cenowej dla wymagających małych i średnich firm, dla których pudełko jest niewystarczające a rozwiązanie zagraniczne nieatrakcyjne względem funkcjonalności jakie oferuje MAKS ERP z Polski. – mówi Remigiusz Zagórski, Kierownik Marketingu i Sprzedaży Softmaks.pl.

RAPORT ERP 2020 stanowi szczegółową analizę 51 dostępnych na polskim rynku systemów ERP, wykonaną w oparciu o ponad 580 funkcjonalności istotnych z punktu widzenia firmy działającej w Polsce. Zawarte informację – zweryfikowane przez autora – stanowią cenne narzędzie w procesie wyboru pakietu ERP.

Zapraszamy do zamówienia bezpłatnego egzemplarza.

Call Now Button