Kibice Softmaks.pl nagrodzeni! 4. PKO Bieg Charytatywny

Strona główna / Blog / Kibice Softmaks.pl nagrodzeni! 4. PKO Bieg Charytatywny

W sobotę 15 września odbył się 4. PKO Bieg Charytatywny na rzecz najbardziej potrzebujących dzieci w regionie. W biegu po raz pierwszy uczestniczyły dwie drużyny Softmaks.pl, energicznie wspierane przez kibiców, rodziny i najbliższych. Każda z drużyn Softmaks wykonała 37 okrążeń w czasie 58 min. 41 sek. Najlepszy czas na dystansie 400 m zanotowali Mateusz Durajewski i Damian Markowski z drużyny Sofmaks 2 oraz Paweł KrajewskiRafał Szydłowski z drużyny Softmaks 1. Ambasadorem biegu była Iga Baumgart, zdobywczyni tytułu Mistrzyni Europy w sztafecie 4 x 400 metrów podczas Mistrzostw Europy w Berlinie.

Wyniki 4. PKO Bieg Charytatywny w Bydgoszczy

W klasyfikacji drużyn mieszanych drużyna Softmaks 2 zajęła 15 miejsce i 32 w klasyfikacji ogólnej na 71 drużyn biorących udział w 4. PKO Biegu Charytatywnym. Drużyna Softmaks 1 zajęła odpowiednio 28 i 47 miejsce. Przed Softmaks.pl znalazły się m.in. drużyny PESA Bydgoszcz, ENEA Bydgoszcz, POLKRYS, Piekuś, Pomorska Brygada Logistyczna.

start biegu
Zawodnicy Softmaks.pl przed startem.

Nagroda dla Kibiców Softmaks.pl

Drużyny Softmaks.pl zawdzięczają dobry wynik zarówno własnej woli walki jak i kibicom, którzy niespodziewanie okazali się najbardziej zauważalni na Stadionie Zawiszy. Organizator biegu docenił zaangażowanie kibiców Softmaks.pl nagradzając kibiców kwotą 10 000 zł. Kibice Softmaks.pl zgodnie przekazali nagrodę dla dzieci, podopiecznych DPS Grabie koło Aleksandrowa Kujawskiego.

drużyna softmaks
Softmaks.pl – Kibice i Drużyna.

Kibice Softmaks.pl w galerii Gazeta Wyborcza – ZOBACZ

Paweł Gołębiewski Softmaks.pl w galerii Gazeta Pomorska – ZOBACZ

Paweł Krajewski Softmaks.pl w galerii Gazeta Pomorska – ZOBACZ

Damian Markowski Softmaks.pl w galerii Gazeta Pomorska – ZOBACZ

Rafał Szydłowski Softmaks.pl w galerii Gazeta Pomorska – ZOBACZ

 

Call Now Button