Business Intelligence dla MŚP 

Strona główna / Blog / Business Intelligence dla MŚP 

Ponieważ w sektorze MŚP najważniejsza jest optymalizacja procesów oraz ciągła lustracja stosowanych modeli biznesowych pod kątem wydajności, bezsprzecznie system Business Intelligence jest podstawowym i niezbędnym narzędziem, który te zadania ułatwi.

Czas wdrożenia systemu BI

Z pewnością w przypadku MŚP istotny jest również krótki czas wdrożenia systemu. Czas wdrożenia systemu MAKS BI trwa minimum 1 miesiąc, ale może trwać również dłużej. Wiele zależy od zastanych w przedsiębiorstwie danych.

system business intelligence
System MAKS BI pozwala oszczędzić czas, obniżyć koszty, a także zapewnia kompleksowe informacje na temat działalności firmy.

Analiza danych i raporty dzięki systemowi Business Intelligence

Ważnym aspektem dla sektora MŚP jest analiza danych. System BI MAKS powstał z myślą o przedsiębiorcach, którzy dzięki systemowi mają łatwy dostęp zarówno do danych jak i do niezbędnych informacji, które łatwiej wyszukać. Przede wszystkim ma to znaczący wpływ na podniesienie wydajności pracy, ponieważ niweluje potrzebę czasochłonnego tworzenia raportów. 

Z kolei dzięki błyskawicznej analizie biznesowej oraz wynikającym z niej wnioskom przedsiębiorca może natychmiast reagować na zmiany i wprowadzać odpowiednie procedury w zakresie funkcjonowania przedsiębiorstwa. Z pewnością zoptymalizowanie działań ma na celu zwiększenie zysków.

System BI pozwala: oszczędzić czas, obniżyć koszty, a także zapewnia kompleksowe informacje na temat działalności firmy. 

Godnym uwagi jest też fakt, iż system umożliwia uzyskanie kilkudziesięciu analiz dotyczących różnych obszarów działalności. Przede wszystkim takich jak: sprzedaż, zakupy, koszty, kanały dystrybucji czy płatności. Są one podzielone w sposób tematyczny co z kolei umożliwia łatwy i szybki dostęp do potrzebnych informacji. Olbrzymią zaletą systemu jest możliwość uszeregowania danych w dowolne okresy czasowe nie tylko kwartalne lub miesięczne. 

Business Intelligence – korzyści

Bezsprzecznie korzystając z systemu Business Intelligence firma zyskuje między innymi: 

  • większą kontrolę nad wszystkimi obszarami biznesowymi firmy
  • możliwość lepszego zarządzania przedsiębiorstwem
  • czas przeznaczany na tworzenie raportów  
  • usprawnienie i uporządkowanie procesu planowania. 

Poznaj system Business Intelligence – Umów się na spotkanie:

Call Now Button