Zespół

Strona główna / Archive by category "Zespół"
Iwona Jabłkowska

Iwona Jabłkowska

Dział Wdrożeń i Serwisu Z wykształcenia jestem ekonomistą, od 1999 roku pracuję w branży IT i zajmuję się wdrażaniem systemów klasy ERP. W Softmaks.pl mam przyjemność zarządzać Działem Wdrożeń. Wraz ze swoimi pracownikami tworzymy zespół, dla którego nie ma rzeczy nie do zrealizowania. Moją pasją jest zwiedzanie świata, poznawanie nowych ludzi, kultur. Smakowanie i zachwycanie…

Czytaj dalej
Joanna Przytarska-Dobosiewicz

Joanna Przytarska-Dobosiewicz

Dział Wdrożeń i Serwisu W 2004 roku rozpoczęłam pracę jako specjalista ds. kadr i płac, pięć lat później trafiłam do Softmaks’u. Dziś łączę dotychczasowe stanowisko z obowiązkami konsultanta modułu kadrowo-płacowego. Pomaga mi to spojrzeć z szerszej perspektywy na zagadnienia związane z obsługą naszego oprogramowania. Lubię samodzielnie tworzyć rzeczy, więc majsterkuję, szyję i lepię. Relaksuję się…

Czytaj dalej
Paweł Gołębiewski

Paweł Gołębiewski

Dział Wdrożeń i Serwisu Doświadczenie zawodowe zdobywałem projektując, współtworząc oraz wdrażając systemy informatyczne klasy ERP. Od kilku lat jestem odpowiedzialny za rozwój aplikacji oraz prowadzenie projektów wdrożeniowych z obszaru Business Intelligence.

Czytaj dalej
Artur Andrusewicz

Artur Andrusewicz

Dział Produkcji Oprogramowania Na co dzień układam kod w linijki. Prywatnie jestem miłośnikiem angielskiego humoru, brytyjskich seriali i porannej czarnej kawy.

Czytaj dalej
Mateusz Durajewski

Mateusz Durajewski

Dział Nowych Technologii Programista operujący w technologiach .NET, C#. Na co dzień rozwijam systemy MAKS MEDIA oraz MAKS JPK. Do pracy przez cały rok dojeżdżam rowerem. Uwielbiam biegać, czytać, oglądać dobre horrory. Lubię tworzyć projekty z udziałem Raspberry Pi lub Arduino.

Czytaj dalej
Dominik Klera

Dominik Klera

Dział Nowych Technologii Jako programista .NET zajmuję się rozwojem systemu Business Intelligence oraz tworzeniem hurtowni danych. Swój czas wolny lubię poświęcać na filmy, głównie kryminały i thrillery.

Czytaj dalej
Call Now Button